Obrazek wczytywania się skryptu Obrazek tła, rycina w drewnie przedstawiająca dwie kobiety ubrane w stroje tajlandzkie. Obrazek tła, zbliżenie na drewnianą rycinę. Przedstawa twarz kobiety. Obrazek tła, kamienna rzeźba przedstawiająca tajskiego bożka. Obrazek tła, ręcznik ułożony w kule razem z kwiatem lotosu.

 

 


AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco, polub nasz profil na Facebooku i śledź najnowsze informacje, promocje, oferty!!<-- Kliknij

W poniedziałki nieczynne
Lokale w Katowicach, salon masażu, jak i restauracja w poniedziałki są nieczynne .

W dniu 27.01.2016. na terenie Siam Paragon w centrum Bangkoku,Wandee Culinary Art School zorganizowała rocznicowy event ,na który zaproszono wielu zamienitych gości,przedstawicieli hoteli i restauracji współpracujących z tą renomowaną szkołą. Restauracja Thai-Pan Poland jako jedyna z Europy została wyróżniona statuetką w uznaniu kilkuletniej współpracy.

OGRÓDEK LETNI!
16.04.2013- wiosna! W zacisznym ogródku letnim od strony południowej czeka na Państwa chwila wytchnienia ,oddechu od miasta i trosk codzienności...

NIEZWYKŁA WIZYTA!
W dniu 11 lutego 2013 gościliśmy w salonie masażu i restauracji Thai-Pan w Katowicach delegację? Ambasady Tajlandii w Polsce ,z Jego Ekscelencję Ambasadorem Tajlandii, Panem BANSARN BUNNAG na czele zdjęcia w galeria.

Korona Smakosza
Opinia Ambasadora potwierdza Państwa sympatii dla nas. Dzięki Waszemu udziałowi zostaliśmy laureatami KORONY SMAKOSZA w 2011 i 2012 roku! Dziękujemy!!! Serdecznie zapraszamy na nasz profil na facebook www.facebook.com/thaipan.polska